Bedrijven in antiekwinkels en -veilingen
Meubelen-Online
Antiekwinkels en -veilingen -
Meubelmakerij Meischke
Antiekwinkels en -veilingen -
Meubileringsbedrijf C.A. Bos en Zoon
Antiekwinkels en -veilingen -
Mevr. H.A. Jansen-van Hoof
Antiekwinkels en -veilingen -
Mevr. H.A. Leeuwerink
Antiekwinkels en -veilingen -
Mevrouw Janssen
Antiekwinkels en -veilingen -
Mien Toentje
Antiekwinkels en -veilingen -
Milatz Ikonen
http://www.russianicon.nlVerkoop van oude russische ikonen vanaf de 16de eeuw. -
Million Boerenantiek
Antiekwinkels en -veilingen -
Mimore
Antiekwinkels en -veilingen -
Miroirs & Meubles
Antiekwinkels en -veilingen -
Mix Interieur & Exterieur
Antiekwinkels en -veilingen -
Mixed Up
Restauratie, beschilderen en verkoop van antieke meubels. -
Mixed Up
Antiekwinkels en -veilingen -
Mollen Antiek
Antiekwinkels en -veilingen -
Mollen Beheer
Antiekwinkels en -veilingen -
Monalisa In- & Verkoop van Antiek en Brocante
Antiekwinkels en -veilingen -
Monsoon Antiques
http://www.monsoon-antiques.comAzieatisch antiek, buddha's, keris en tribal sieraden. -
Mooi Per Stuk
Antiekwinkels en -veilingen -
Mopsi
Antiekwinkels en -veilingen